EMOCJE - sprawca zamętu w umyśle i ciele

Myśl jest zawsze pierwsza w naszym ciele i jeśli pozostaje w nim dłużej, to powstaje z tej myśli pewna emocja. Często nasze głębokie, nieuświadomione myśli tworzą nasze życie.
To, w jaki sposób myślimy, wprowadza nas w odpowiedni stan emocjonalny.
Różne emocje tworzą się w nas w zależności od naszych wzorców myślowych, które kształtują się już od poczęcia (obecnie wiadomo, że emocje matki programują system emocjonalny dziecka), dalej poprzez system rodzinny, szkolny, środowisko, otoczenie.
Te emocje tworzą w naszym ciele subtelny przepływ energii życiowej lub powodują brak przepływu tej energii, czyli tworzą blokady. Blokady mogą być odczuwalne jako skurcze brzucha, ścisk w gardle, ucisk w sercu i wiele, wiele innych.
Jest też wiele emocji, które wynikają nie z myśli, lecz z nieświadomych wzorców.
Nasze często nieuświadomione problemy sabotują nasze ciało, które reaguje spadkiem witalności. Ciało wysyła sygnały, że poziom emocji został przekroczony, nie radzi sobie z tą blokadą i wtedy zaczyna chorować. Co prawda nie zatrzymamy naszych myśli, które wywołują emocje i odczucia w ciele, ale możemy zmienić nasze wzorce reagowania, aby nasze myśli stały się przyjemniejsze i łagodniejsze. Wraz ze zmianą myśli tworzy się zmiana emocji. Poprawia się nasz dobrostan, a tym samym zdrowie.

I tym się właśnie zajmuję:
- stosując w swojej pracy łagodną metodę pracy ze stresem emocjonalnym One Brain,
- ucząc dzieci poprzez ZABAWĘ w UWAŻNOŚĆ, zmiany negatywnych wzorców myślenia
- pracując z dziećmi z kolorową plastyką uwalniam od destrukcyjnych przekonań
- wykonując masaż PeLoHa pomagam wspierać proces autorefleksji i zdrowienia

Tworzę przestrzeń ku temu, aby nasze ciało, nasz organizm mógł się sam naprawić.