Masaż PeLoHa (Peace, Love, Harmony)

Energetyzujący i relaksacyjny masaż całego ciała, niezwykle delikatny, witalizując chroniczne zmęczenie. Łączy w sobie m.in. elementy masażu klasycznego, polinezyjskiego, akupresury.

 

Masaż PeLoHa nie jest zwykłym masażem. To masaż terapeutyczny, który pozwala na uwolnienie zablokowanej energii w ciele powstałej na skutek emocji, powodując zastoje skutkujące bólami, dyskomfortem w ciele i umyśle.

Relaksacyjny i energetyzujący masaż PeLoHa wpływa uspokajająco na układ nerwowy, daje wspaniałe rozluźnienie fizyczne, relaks psychiczny, łagodzi lęki i niepokoje, delikatnie wprowadza równowagę energetyczną w całym ciele, witalizuje np. w depresjach i chronicznych przemęczeniach.

Twórcy masażu Mary i Alan Earle podróżują po świecie, aby pomagać ludziom. Najważniejsze dla nich słowa na świecie to Pokój, Miłość i Harmonia. Uczą ludzi, jak dotrzeć do swojej prawdziwej natury, w której nie ma miejsca na agresję, zawiść czy lęk, ponieważ jest ona pełna miłości, pokoju i harmonii.

PeLoHa jest masażem dotykowym, ale bezbolesnym, delikatnym i bardzo przyjemnym w odbiorze. Może być wykonywany zarówno dorosłym, jak i dzieciom, kobietom ciężarnym, a także osobom niepełnosprawnym, starszym. Nie wymaga pełnego negliżu (delikatnie naoliwione ciało okryte jest ręcznikami), wspomagany jest piękną, specjalnie dobraną muzyką.

Podstawowe działanie to przepływ odpowiednio kierowanej energii życia (chińska energia Qi) doprowadzający do wyrównania zaburzeń w poziomach energii przepływającej przez kanały energetyczne. Powoduje głęboki relaks i rozluźnienie ciała, ujędrnia skórę, wygładza zmarszczki, poprawia przemianę materii, pomaga pozbyć się nadwagi i cellulitu.

Zalecane jest wykorzystanie serii masaży, najlepiej w następującym rozłożeniu: przez pierwsze dwa tygodnie po 3 masaże, następny tydzień - 2 masaże, następne 2 tygodnie po 1 masażu.

 Celem masażu jest:
- wspomaganie procesu zdrowienia - poprawa stanu zdrowia fizycznego (bóle kręgosłupa, stawów, barków, migreny, choroby skóry i in.) i psychicznego (depresje, nerwice, fobie, bezsenność i in.)
- promowanie uczucia pokoju, miłości i harmonii w stosunku do siebie i wokół siebie;
- wywołanie u osoby masowanej pełnej akceptacji własnego JA (własnego ciała, własnej osobowości, duchowości...)
- oczyszczanie, stabilizacja i równoważenie funkcji ośrodków energetycznych

 Masaż PeLoHa nie powoduje żadnych skutków ubocznych.

Masaż wykonywany jest w szczególnej atmosferze poczucia pełnego wewnętrznego spokoju i bezpieczeństwa. Osobę masowaną traktuje się ze szczególnego rodzaju czułością i opiekuńczością.

Rozluźnienie ciała u osoby masowanej często powoduje, że czuje ona łatwość rozwiązania nurtujących ją problemów (nie tylko chorób) będących dotąd dużym obciążeniem psychicznym.

Oferta dla biznesu

Aby utrzymać przy sobie wartościowych pracowników czy klientów, warto ich od czasu do czasu pozytywnie zaskoczyć. Warto pomyśleć o czymś naprawdę wartościowym, indywidualnym i specjalnym zarazem. Jest tym z pewnością profesjonalnie wykonany masaż. Jeżeli jesteś pracodawcą i chciałbyś wynagrodzić swoich pracowników w wyjątkowy sposób, oferuję specjalne Pakiety Kart Upominkowych. Kupując Pakiet inwestujesz mniej w przeliczeniu na jedną usługę. To się opłaca.

 

 • Jak działa nasz mózg?

   

  Lewa półkula mózgowa jest analityczna, logiczna, kryje w sobie nasze zdolności matematyczno-techniczne, jej językiem są słowa, krytykuje nas i osądza, jest siedliskiem naszego wyobrażenia o sobie. Przechowuje strach i ograniczenia. Reprezentuje męski składnik naszego Ja, zwana dominującą, ponieważ kieruje naszym życiem przez większość czasu.
  Prawa półkula to żeński składnik naszego Ja. Jej funkcją jest synteza, umożliwia całościowy (holistyczny) obraz rzeczywistości, jest siedzibą naszych kreatywnych i artystycznych zdolności. Nie ocenia, nie krytykuje, nie zna czasu, tylko przestrzeń. Posługuje się symbolami, kolorami. Nie zna bólu ani strachu. Prawą półkulę bardzo rzadko dopuszczamy do głosu – średnio zaledwie 5% głównie wtedy, kiedy jesteśmy wyciszeni, zrelaksowani, słuchając muzyki, również podczas medytacji.
  Oznacza to, że przez większość czasu, myślimy tylko, że myślimy…
  Stres sprawia, że przez większość czasu reagujemy na podstawie programów stworzonych w emocjonalnej, pełnej strachu i przekonań przestrzeni naszego życia.

 • EMOCJE - sprawca zamętu w umyśle i ciele

  Myśl jest zawsze pierwsza w naszym ciele i jeśli pozostaje w nim dłużej, to powstaje z tej myśli pewna emocja. Często nasze głębokie, nieuświadomione myśli tworzą nasze życie.
  To, w jaki sposób myślimy, wprowadza nas w odpowiedni stan emocjonalny.
  Różne emocje tworzą się w nas w zależności od naszych wzorców myślowych, które kształtują się już od poczęcia (obecnie wiadomo, że emocje matki programują system emocjonalny dziecka), dalej poprzez system rodzinny, szkolny, środowisko, otoczenie.
  Te emocje tworzą w naszym ciele subtelny przepływ energii życiowej lub powodują brak przepływu tej energii, czyli tworzą blokady. Blokady mogą być odczuwalne jako skurcze brzucha, ścisk w gardle, ucisk w sercu i wiele, wiele innych.
  Jest też wiele emocji, które wynikają nie z myśli, lecz z nieświadomych wzorców.
  Nasze często nieuświadomione problemy sabotują nasze ciało, które reaguje spadkiem witalności. Ciało wysyła sygnały, że poziom emocji został przekroczony, nie radzi sobie z tą blokadą i wtedy zaczyna chorować. Co prawda nie zatrzymamy naszych myśli, które wywołują emocje i odczucia w ciele, ale możemy zmienić nasze wzorce reagowania, aby nasze myśli stały się przyjemniejsze i łagodniejsze. Wraz ze zmianą myśli tworzy się zmiana emocji. Poprawia się nasz dobrostan, a tym samym zdrowie.

  I tym się właśnie zajmuję:
  - stosując w swojej pracy łagodną metodę pracy ze stresem emocjonalnym One Brain,
  - ucząc dzieci poprzez ZABAWĘ w UWAŻNOŚĆ, zmiany negatywnych wzorców myślenia
  - pracując z dziećmi z kolorową plastyką uwalniam od destrukcyjnych przekonań
  - wykonując masaż PeLoHa pomagam wspierać proces autorefleksji i zdrowienia

 • HOLISTYCZNIE, co to znaczy?

  Termin "holistyczny" pochodzi z języka greckiego - "Holos" oznacza "cały".
  Holistyczny sposób podejścia do człowieka oznacza, że traktujemy ciało jako pewien system, a zatem każda jego część jest połączona z inną. Wpływają one wzajemnie na siebie. Problem chorobowy rozważa się w kontekście całego organizmu (ciała, ducha i umysłu). Jeśli między sferą duchową, mentalną (emocje) i fizyczną jest równowaga, to jest się zdrowym.
  W podejściu holistycznym nie skupiamy się tylko na symptomach, dolegliwościach, objawach, lecz staramy się dotrzeć do ich przyczyny, aby rozwiązać problem u podstawy.
  Kluczowe w walce z problemem, dolegliwością jest zaangażowanie osoby w proces zdrowienia.

 • Kreatywne myślenie - korzyści

  Oprócz poznawania nowych form wyrazu działania artystyczne i sensoplastyczne prowadzą do rozwijania wielu umiejętności:

  • rozwijają elastyczne podejście do zmian w szybko zmieniającym się świecie
  • pomagają wychodzić ze schematów i poszukiwać coraz lepszych rozwiązań
  • wzmacniają skuteczność swoich działań
  • wzmacniają wiarę we własne możliwości
  • uwalniają naturalną ekspresję twórczą
  • umożliwiają doświadczanie sukcesów w realizacji swoich pomysłów
  • uczą współdziałania w osiąganiu zamierzonych celów
  • pielęgnują krytyczne i świadome spojrzenie na rzeczywistość, które skutkuje innowacyjnością w działaniu

  Dzięki tworzeniu i wyrażaniu się poprzez sztukę rozwijamy empatię- jedną z kluczowych kompetencji interpersonalnych. Zapewniając dziecku i sobie możliwość tworzenia, bez osądu, krytyki, oceny wzmacniamy pewność siebie, rozwijamy siłę wewnętrzną.

  „Sztuka to jedyny język uniwersalny, jaki ludzkość kiedykolwiek wytworzyła. Identyczny dla wszystkich kultur i epok”
  E.From
  Działania twórcze mogą podejmować wszyscy, bez ograniczeń wiekowych.

Katarzyna, l. 51

Masaż w wykonaniu Pani Gosi genialny, profesjonalny i bardzo relaksujący!
Nie miałam świadomości, że Peloha działa tak głęboko, uwalnia napięcie (zarówno mięśniowe, jak i emocjonalne), bardzo relaksuje.
Pani Gosia jest jego częścią: łagodna, delikatna, uważna i skupiona, dbająca o komfort klienta przez cały czas.
Cały zabieg otulony piękną, uduchowioną muzyką. Bardzo dziękuję i planuję następne :-).

Agata, l. 34

Wspaniałe miejsce z cudowną atmosferą!
Polecam każdemu, kto chce naładować się pozytywną energią, skorzystać z profesjonalnej pomocy lub poczuć błogostan po masażu PeLoHa.
Osobiście skorzystałam z masażu i byłam baaaardzo zadowolona - Gosia zadbała o to, bym czuła się komfortowo pod każdym względem :-)
DZIĘKUJĘ! I zapowiadam się na kolejną wizytę.

Magda, l. 38

Miejsce, w którym czas się zatrzymuje.
Gosia jest świadomą siebie osobą z niewyczerpywalnymi pokładami ciepła i chęcią pomocy.
Odblokowania One Brain w nieinwazyjny sposób docierają i uwalniają to, co przeszkadza nam w osiągnięciu równowagi i szczęścia, a masaż PeLoHa jest wyjątkowym i otulającym doznaniem, zaskakującym w wielości technik.
Polecam z całego serca miejsce i osoby je tworzące!

Kontakt
Małgorzata Bartoszek
tel. + 48 691 868 277, 
e-mail: naszapracowaniah[@]gmail.com

Pracownia czynna od poniedziałku do czwartku w godzinach ustalonych indywidualnie.

Możliwa rezerwacja masażu terapeutycznego PeLoHa w soboty przed południem.

Dojazd
ul. Szewska 12, Głogów

Warunki współpracy

Termin sesji indywidualnej lub masażu terapeutycznego zostaje zarezerwowany po wpłacie zaliczki w wysokości 50 zł na konto nr: 50 1090 2112 0000 0001 3551 8721

W przypadku odwołania spotkania do 7 dni przed planowanym spotkaniem, następuje zwrot zaliczki. Po tym terminie zaliczka jest bezzwrotna. 

W sytuacji odwołania sesji w dniu planowanego terminu, klient jest proszony o pokrycie 70 % kosztów umówionego spotkania.  

W sytuacji, gdy prowadzący sesję odwołuje spotkanie, zapewnia klientowi inny dogodny termin.

 

Warunki współpracy mają na celu motywowanie klienta do rozwijania odpowiedzialności za własny proces zdrowienia i rozwoju oraz respektowanie czasu osoby prowadzącej sesje i zajęcia.