Masaż PeLoHa (Peace, Love, Harmony)

Energetyzujący i relaksacyjny masaż całego ciała, niezwykle delikatny, wizualizując chroniczne zmęczenie. Łączy w sobie m.in. elementy masażu klasycznego, polinezyjskiego, akupresury.

Masaż PeLoHa nie jest zwykłym masażem. To masaż terapeutyczny, który pozwala na uwolnienie zablokowanej energii w ciele powstałej na skutek emocji, powodując zastoje skutkujące bólami, dyskomfortem w ciele i umyśle.

Relaksacyjny i energetyzujący masaż PeLoHa wpływa uspokajająco na układ nerwowy, daje wspaniałe rozluźnienie fizyczne, relaks psychiczny, łagodzi lęki i niepokoje, delikatnie wprowadza równowagę energetyczną w całym ciele, witalizuje np. w depresjach i chronicznych przemęczeniach.

Twórcy masażu Mary i Alan Earle podróżują po świecie, aby pomagać ludziom. Najważniejsze dla nich słowa na świecie to Pokój, Miłość i Harmonia. Uczą ludzi, jak dotrzeć do swojej prawdziwej natury, w której nie ma miejsca na agresję, zawiść czy lęk, ponieważ jest ona pełna miłości, pokoju i harmonii.

PeLoHa jest masażem dotykowym, ale bezbolesnym, delikatnym i bardzo przyjemnym w odbiorze. Może być wykonywany zarówno dorosłym, jak i dzieciom, kobietom ciężarnym, a także osobom niepełnosprawnym, starszym. Nie wymaga pełnego negliżu (delikatnie naoliwione ciało okryte jest ręcznikami), wspomagany jest piękną, specjalnie dobraną muzyką.

Podstawowe działanie to przepływ odpowiednio kierowanej energii życia (chińska energia Qi) doprowadzający do wyrównania zaburzeń w poziomach energii przepływającej przez kanały energetyczne. Powoduje głęboki relaks i rozluźnienie ciała, ujędrnia skórę, wygładza zmarszczki, poprawia przemianę materii, pomaga pozbyć się nadwagi i cellulitu.

Zalecane jest wykorzystanie serii masaży, najlepiej w następującym rozłożeniu: przez pierwsze dwa tygodnie po 3 masaże, następny tydzień – 2 masaże, następne 2 tygodnie po 1 masażu.

Celem masażu jest:

  • wspomaganie procesu zdrowienia – poprawa stanu zdrowia fizycznego (bóle kręgosłupa, stawów, barków, migreny, choroby skóry i in.) i psychicznego (depresje, nerwice, fobie, bezsenność i in.)
  • promowanie uczucia pokoju, miłości i harmonii w stosunku do siebie i wokół siebie;
  • wywołanie u osoby masowanej pełnej akceptacji własnego JA (własnego ciała, własnej osobowości, duchowości…)
  • oczyszczanie, stabilizacja i równoważenie funkcji ośrodków energetycznych

Masaż PeLoHa nie powoduje żadnych skutków ubocznych.

Masaż wykonywany jest w szczególnej atmosferze poczucia pełnego wewnętrznego spokoju i bezpieczeństwa. Osobę masowaną traktuje się ze szczególnego rodzaju czułością i opiekuńczością.

Rozluźnienie ciała u osoby masowanej często powoduje, że czuje ona łatwość rozwiązania nurtujących ją problemów (nie tylko chorób) będących dotąd dużym obciążeniem psychicznym.

Oferta dla biznesu

Aby utrzymać przy sobie wartościowych pracowników czy klientów, warto ich od czasu do czasu pozytywnie zaskoczyć. Warto pomyśleć o czymś naprawdę wartościowym, indywidualnym i specjalnym zarazem. Jest tym z pewnością profesjonalnie wykonany masaż. Jeżeli jesteś pracodawcą i chciałbyś wynagrodzić swoich pracowników w wyjątkowy sposób, oferuję specjalne Pakiety Kart Upominkowych. Kupując Pakiet inwestujesz mniej w przeliczeniu na jedną usługę.