Jako holistyczna terapeutka mam świadomość tego, że niedożywiony organizm łatwiej zapada na wszelkiego rodzaju problemy zdrowotne, począwszy od chorób fizycznych, aż po choroby natury psychicznej. Umysł wpływa na ciało, osłabia je lub wzmacnia. Słabe, niedożywione ciało może manifestować swoje braki odżywcze w postaci problemów emocjonalnych i nawet chorób, które diagnozuje się jako psychiczne. 

Dlaczego akurat ta firma?

Postanowiłam współpracować z firmą Forever Living, ponieważ posiada 40letnią tradycję w uprawie aloe vera i  gwarantuje najwyższą jakość swoich produktów sprzedawanych w 160 krajach.

Aby zapewnić super jakość, firma uprawia aloe vera na swoich własnych plantacjach, bez stosowania herbicydów i pestycydów. Na aloesowych plantacjach Forever rośnie ponad 50 milionów krzewów aloe vera, co oznacza, że oczyszczają one ziemię z 2 milionów ton CO2 w ciągu roku!!!

Farmerzy zbierają aloes ręcznie, w ciągu kilku godzin oddzielają wartościowy miąższ od reszty liścia i stabilizują podczas specjalnie opatentowanego procesu, aby zachować  jego właściwości. Proces od uprawy, poprzez zbiory aż do przetwarzania, zaangażowanie w jakość i czystość gwarantują sukces tego produktu od lat, zyskując  nieskończoną ilość zadowolonych i dbających o zdrowie klientów.

Produkty tej firmy posiadają certyfikaty, które bardzo trudno uzyskać na świecie. Dlatego właśnie wyróżniają się pośród innych bardzo wysoką jakością w stosunku do ceny. To produkty premium. Ogromna ilość informacji i wsparcia ze strony firmy umożliwia świadome i aktywne wspieranie swojego zdrowia i odporności. W asortymencie znajdują się także produkty pszczele, odżywcze i zdrowe  suplementy dla sportowców i osób  aktywnych fizycznie,  znajdują się  też zestawy umożliwiające proste i łagodne odchudzanie i detoks. I bardzo, bardzo dobre kosmetyki.

Stosuję produkty od kilu lat i żałuję, że nie znałam ich wcześniej. 

Wspierają mnie i moją całą rodzinę 🙂  

Wartością dodaną do jakości produktów jest fakt, że kurier przywozi  zamówienia w krótkim czasie 🙂  

W razie pytań zapraszam do kontaktu. Chętnie udzielę więcej informacji. Mój nr ID to 480000197342 (będę twoim sponsorem).

Podanie numeru jest konieczne do rejestracji i nadania własnego nr ID uprawniającego do zniżek.

 

Zakup produktów i suplementów

Aby móc kupować wszystkie  produkty i suplementy z 5% zniżką wystarczy wpisać krok po kroku dane niezbędne dla nadania ID ( indywidualnego numeru klienta), tzn. imię, nazwisko, datę urodzenia (nadać sobie numer klienta może tylko osoba pełnoletnia), adres zamieszkania (do realizacji przesyłek), adres e-mail i nr telefonu (do kontaktu w sprawie przesyłki).

W przypadku, gdy nie robi się zakupów przez 6 miesięcy, numer ID przeniesiony zostaje do archiwum. Nie trzeba się osobiście wypisywać, a dane osoby wygasają z aktywnej bazy samoistnie.

Nadanie numeru indywidualnego klienta  do niczego nie zobowiązuje, nie płaci się żadnych składek ani nie uiszcza opłat, aby zniżka była aktywna. Firma nie bombarduje reklamami. Nie musi. Dobra  jakość sprzedaje się sama.

Otrzymując własny nr ID zyskuje się stałą zniżkę na wszystkie produkty, nawet do 30% i więcej.

To proste i dobre rozwiązanie, bo jeśli zaczniesz stosować produkty tej firmy, z pewnością sięgniesz po więcej  🙂   I dobrze.

Bo inwestycja w swoje zdrowie to najlepsza inwestycja na świecie!