Współpracuję ze specjalistami,  ekspertami,  którzy  rozumieją wielowymiarowość  ludzkiego istnienia.

Eliza Kurowska – Zaawansowany Instruktor Metody ONE BRAIN

Ukończyła podyplomowe magisterskie studia indywidualne w Szkole Wyższej Psychologii Społecznej w Warszawie na kierunku psychologia (temat pracy magisterskiej: „Skuteczność oddziaływań terapeutycznych metodą One Brain na osoby z zaburzeniami lękowymi” – obrona: marzec 2008).
W dalszym ciągu prowadzi badania naukowe nad skutecznością oddziaływań prowadzonych Metodą One Brain. Jest Konsultantem Facylitatorem Metody One Brain. Posiada międzynarodowe uprawnienia do prowadzenia konsultacji, wykładów i publikowania materiałów na temat Metody. Od 2000 r. szkoliła się u Carol Ann Hontz, Marii Grzegorz, Miloslavy Rutovej, Alie Relker, Johanny Lehner, Anastazyi Tomoko- Wada i samego Twórcy Metody – Daniela Whitesida. Zdobyte kwalifikacje potwierdzają certyfikaty nadane przez Three in One Concepts.

www.elizakurowska.pl

Łukasz Maj

Prawdziwy pasjonat afrykańskich rytmów, muzyk z 20 letnim stażem, który uczył się od najlepszych: Mohamed „Gaspard” Conde, Tahirou Djembé Ouédraogo, Adama Bilorou Dembele, Moussa Coulibaly czy Mansa Camio Camara i Babara Bangoura i Sidiki Dembele, Pavel Nowak.
Od lat spotyka się z ludźmi, którzy tak jak on cenią spędzanie wolnego czasu w podobny sposób.
Założyciel Everyday Djembe. Z pasją i otwartym sercem prowadzi zajęcia nauki gry na djembe, na których panuje radość, czysta energia i wzajemny szacunek.
Nieustająco się rozwija i doskonali warsztat poszukując nowych inspiracji, jednocześnie z wielkim entuzjazmem dzieląc się sobą i swoim doświadczeniem. Grę na bębnach odczuwa jako osobistą podróż, przygodę, którą każdy może rozwijać indywidualnie lub w grupie, ciesząc się wspólnie spędzonym czasem.
Dźwięki są wszędzie, ale dźwięki afrykańskich bębnów są, jego zdaniem, najpiękniejszymi dźwiękami na świecie. Dźwięk połączony z tańcem, pozwala przenieść się nam w najpiękniejsze chwile i miejsca, w których dusza i ciało spotykają się razem.
Z miłości do instrumentów naprawia je, udoskonala, nadając im nowy dźwięk i nową jakość.

www.facebook.com/Everyday-Djembe-612723502256366

Przydatne linki:

asto.home.pl Ośrodek Terapeutyczno Edukacyjny ASTO Wrocław
www.jowitawowczak.pl Centrum Redukcji Stresu Wrocław
www.annaszablewska.pl Pracownia Rozwoju i terapii Anna Szablewska Warszawa
malgorzataradomska.pl Metoda One Brain Małgorzata Radomska Poznań
akademiakinezjologii.pl Kinezjologia Dorota Kalwajt Warszawa
inimn.pl Instytut Nowych Idei Magdalena Napierała Poznań